O firmie

Rezerwując ofertę u nas, rezerwujesz ją bezpośrednio od organizatorów, w najlepszych promocjach i cenach oraz w specjalnych zniżkach dla stałych klientów zgodnie z programami lojalnościowymi!

Wydajemy i honorujemy zniżki z kart lojalnościowych poszczególnych touroperatorów!

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy i doświadczenia przy wyborze wypoczynku ! W naszej wyszukiwarce są oferty polecanych przez nas touroperatorów. Wszystkie ceny zawierają aktualnie obowiązujące promocje i rabaty. Poza ofertami wakacyjnego wypoczynku, wycieczek objazdowych, pielgrzymek, obozów, rejsów statkami, dysponujemy również pełnym zakresem ofert biletów lotniczych oraz autokarowych a także ubezpieczeniami turystycznymi.

Gwarancja najniższej ceny.

Wszystkie nasze oferty objęte są gwarancją najniższej ceny co oznacza, że ani bezpośrednio u touroperatora ani w żadnej innej agencji w tym samym czasie, nie znajdziecie Państwo tej samej imprezy turystycznej w lepszej promocji i niższej cenie!

Udostępniony Państwu przez nas system rezerwacji on-line daje wgląd do najbardziej aktualnych cen obejmujących aktualne promocje. Jest także możliwość porównywania ofert różnych touroperatorów a analizując oferty kierując się ceną, macie możliwość wybrania najtańszej oferty na dany obiekt z wszystkich obowiązujących ofert w danym momencie na rynku.

Po wyborze przez Was oferty, zawsze kalkulacja ta jest przez nas dodatkowo weryfikowana co gwarantuje rezerwację oferty w najlepszej dostępnej w danym momencie promocji.


 

Sprawdź i skorzystaj z najlepszych promocji FIRST MINUTE

670c41ae0d2cb47c963c714436ae694d

RAINBOW – promocja SECOND MINUTE tylko do 23.01.2019

– rabaty do 40% + dodatkowy rabat 400 pln dla dziecka lub 300 pln dla 2 osoby dorosłej oraz PARKING przy lotnisku za 1 PLN lub inne bonusy.

Nowość – odbierz kod za polecenie oferty i skorzystaj z 600 pln rabatu/rezerwacje extra!
Zapraszamy do rezerwacji ofert RAINBOW w naszym biurze!

Dodatkowa zniżka dla stałych klientów posiadających kartę 2%!

 


 

itaka-logo

ITAKA „ODKRYWAMY LATO 2019” kolejny etap promocji do 31 stycznia

zniżki do 40%, zaliczka 30%,
gwarancje: najniższej ceny, niezmiennej ceny, bezkosztowej zmiany rezerwacji


Grecos

 

GRECOS First Deal – kolejny etap promocji od 9 stycznia

– między innymi rabaty do 40%


331907

 

CORAL – Coralowe Lato 2019 – 3 odsłona do 31 grudnia

– specjalna zniżka 3% dla stałych klientów + 3% za polecenie oferty


Ponadto w naszej ofercie inni organizatorzy m.in.

SUN FUN, NECKERMANN, ECCO HOLIDAY, EXIM TOURS, PRIMA HOLIDAY, NET HOLIDAY, OREX, REGO BIS, TĘCZA, MARCO , SUMADA , DELTA TRAVEL, SUMADA